Müşteri Yorumları

BUGEM MÜHENDİSLİK olarak; sürekli olarak programı geliştiren, müşteri sorunlarına odaklı, hızlı ve kesin çözümler sunarak bizleri düşünüp yenilikler sağladığı için tüm ekip çalışanlarına, özellikle de bölge sorumlumuza teşekkür ederiz.

BUGEM MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

KARABİGA DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK olarak; daha hızlı ve verimli proje çizim fırsatı tanıyan ZetaCAD ailesine teşekkürü bir borç biliriz. İnovatif geliştirmeler ışığında her türlü yeniliğe açık olmaları, gerek hızlı müşteri hizmetleri gerekse çözüm odaklı yaklaşımlarıyla artık hiçbir şey dert değil.

KARABİGA DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

KDH MÜHENDİSLİK olarak; programın sürekli taleplere geliştirme ile cevap vermesi bizi güvende hissettiriyor. İletişim problemimizin olmaması ise en sevindirici kısmı.

KDH MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

EMİNOĞLU ISI MÜHENDİSLİK olarak; sektörü hızlandıran ve dinamikleştiren bir program olduğu için çok memnunuz.

EMİNOĞLU ISI MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

ARTEM MÜHENDİSLİK olarak; Artem Mühendislik olarak doğal gaz sektöründe 12. yılımızı doldurmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu başarı hikayemizde bize desteklerini esirgemeyen ZetaCAD ailesine ve özellikle de müşteri danışmanımıza teşekkürlerimizi sunarız.

ARTEM MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

CRM MÜHENDİSLİK olarak; Malatya’da kullanıma başlandığı günden itibaren ZetaCAD kullanıyorum ve her geçen gün kullanım kolaylığı sağlayan biz firmalar için güncellemelerini en kısa sürede yapan bunun yanı sıra ZetaCAD çalışanlarının her konuda gün ve saat gözetmeksizin yardım ve destekleri… Her şey için teşekkür ederiz.

CRM MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

MAHİ MÜHENDİSLİK olarak; kullanım kolaylığı ve problemlerimize hızlı dönüşü sayesinde şimdiye kadar bizi hiç mağdur etmeyen ZetaCAD Teknik Destek ekibine ve Temsilcilerine çok teşekkür ederiz.

MAHİ MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

ARMATEK MEKANİK olarak; bir sektör için kullanılabilecek en iyi program. Teknik ekibin iyileştirme çalışmaları, bölge sorumlumuzun ilgisi ve hızları oldukça iyi. Bilgi, ilgi ve alakaları gerçekten çok güzel. Böyle güzel bir programdan güzel projeler çıkardığım için bütün ekibe çok teşekkür ederim.

ARMATEK MEKANİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

ATAKAN DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK olarak; Amasya Tokat bölgesinde hizmet vermekteyiz. Bu bölgede yaptığımız projelerde ZetaCAD en büyük destekçimiz oldu. Proje çizim kolaylığı, kullanıcı dostu arayüzü ve teknik destek olarak da bizi hiçbir zaman mağdur etmediler. Tüm ekibe çok teşekkür ediyoruz.

ATAKAN DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

PARLAK MÜHENDİSLİK olarak; Konya ve civarındaki bazı ilçelerimize hizmet vermekteyiz. 2018’den bu yana tüm projelerimizde ZetaCAD programı ve çalışma ekibi her konuda bizlere destek sağlamaktadır. ZetaCAD ile proje çizim kolaylığı olmasının yansıra YouTube kanalı sayesinde hiç bilgisi olmayan için bile sıfırdan proje eğitimi vermesi ve bunu ücretsiz kılması bizi cezbeden en büyük unsurlarından biri oldu. Teknik destek ve satış pazarlamadaki ekip arkadaşlarının hem bilgili oluşu hem de hızlı çözüm bulması ile bizleri müşteri olarak değil, ekip olarak görmeleri ayrıca mutlu ediyor. ZetaCAD ve arka plandaki çalışma arkadaşlarımızı en içten dileklerimle kutlarım.

PARLAK MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

TOPRAK MÜHENDİSLİK olarak; Bugüne kadar Doğalgaz sektörünün gelmiş geçmiş en iyi ve en basit kolay kullanımı olan, pratik çözümler üreten, müşteri memnuniyetini esas alan teknik destek ve geri dönüşü olan bir cad programı. Özellikle personeli ve ZetaCAD satış temsilcilerine çok teşekkür ederiz.

TOPRAK MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

YKC MÜHENDİSLİK olarak; Programı kullanmaktan memnunuz. Sektör için çokça kolaylıkları içinde bulunduran hata yapmayı neredeyse yarıya indiren ve iş yükümüzü azaltan bu programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

YKC MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

ELİT MÜHENDİSLİK olarak; Türkiye’de birçok şehirde olduğu gibi Balıkesir bölgenin tamamına hizmet veriyoruz. Şehrin tüm ilçelerinde yaptığımız projelerimizde ZetaCAD ve ekibi en büyük destekçimiz. Proje çizim kolaylığı, kullanıcı dostu ara yüzü ve teknik aksaklık durumunda harika bir ekip size hiç yabancılık hissettirmeden en kısa sürede yanıt veriyor. Partnerlikten öte ortak proje yapıyormuş hissiyle sağladıkları her türlü kolaylık, alternatiflerini geride bırakmaya yetiyor da artıyor bile.

ELİT MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

ORKA MÜHENDİSLİK olarak; Şu şekilde düşüncelerimi dile getirebilirim. ZetaCAD kullanıcı ara yüzü ve sadeliği ile tüm özellikleri açık bir şekilde sunuyor. Bu özelliği ile deneyimli ve yeni deneyim elde edecek arkadaşlar proje tasarımı konusunda aradıklarını kolay bir şekilde bulabiliyor. Karmaşık değil ve iki boyutlu tasarlanan projelerin üç boyuta aktarılarak tasarımlarımızın doğruluğunu irdeleme şansı sunması çok keyifli. Program çok stabil çalışıyor hata almıyorum, çok seri ve hızlı, kurulumu basit, maliyeti yüksek bilgisayarlara gerek kalmadan kullanılabilecek işimizi kolaylaştıran bir yazılım. Bu yazılımı bizlerin kullanımına sunan emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

ORKA MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

YENİKENT MÜHENDİSLİK olarak; ZetaCAD gibi bir programla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu sektörde çalışan bütün mühendisleri ZetaCAD kullanmaya davet ediyorum.

YENİKENT MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

SOYBAŞ MÜHENDİSLİK olarak; ZetaCAD’i yaklaşık 8 yıldır kullanıyoruz. Diğer programlardan en önemli farkı 3 boyutunun gayet güzel olmasıdır. Programa emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

SOYBAŞ MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

TÜREV ENERJİ olarak; 7 yıllık ZetaCAD kullanıcısıyım. Kullandığım seneler boyunca program sektörde öncü olduğunu her zaman göstermiştir. Çizim araçları, otomatik hesap aracı ve kullanım kolaylığı ile kullanıcısının ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Ara ara oluşan sistemsel hataları kısa sürede çözüme ulaştıran teknik destek ekibi ile yine kendini göstermeyi başarmıştır. ZetaCAD ekibini bu başarılı ve titiz çalışmalarından dolayı tebrik eder, iyi çalışmalar dilerim.

TÜREV ENERJİ
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

BARKIŞ MÜHENDİSLİK olarak; 3 yıldır ZetaCAD programını kullanıyorum, çok memnunum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

BARKIŞ MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

FYD MÜHENDİSLİK olarak; FYD Mühendislik Doğal gaz Firması olarak; ZetaCAD programının kolay kullanım ara yüzü, firma çalışanlarının güler yüzlü ve olası sorunlar karşısında çözüm odaklı konuya yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.

FYD MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

BERMAK ISI olarak; ZetaCAD üzerinden proje gönderim sürecinde yaşadığımız sorunlara karşı çözüm odaklı olup, hızlı dönüş sağladığınız için firmamız adına ZetaCAD’e teşekkür ederiz.

BERMAK ISI
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

TOPRAK GAZ olarak; ZetaCAD’den memnunuz. Çizim yapmak ve kullanımı gayet kolay. Müşteri temsilcilerinin ilgi alakası ve her konuda yardımcı olması bizi çok memnun ediyor.

TOPRAK GAZ
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.
DİPOS, müşterilerin proje oluşturma sürecini dijital ortama taşır.Tekhnelogos

Altunizade mahallesi Mahiz İz caddesi No: 30/1 Üsküdar, İstanbul, Türkiye