Doğal gaz projelerini dijital yolculuğu DİPOS ile güvende.

Doğal gaz projelerini dijital yolculuğu DİPOS ile güvende.

DİPOS IV Avantajları

DİPOS IV ile doğal gaz projenizle ilgili tüm süreçleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 • KULLANICI DOSTU ARAYÜZÜ

  DİPOS IV kullanıcı dostu arayüz ile projenizi dijital olarak gönderdikten sonraki Gaz Dağıtım Firması tarafından proje onayına kadar tüm süreçleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 • BULUT SİSTEMİ

  Projelerinizi DİPOS IV’e kaydedebilir, bu sayede ihtiyacınız olduğunuzda istediğiniz yerden projelerinize erişebilirsiniz.

 • GAZ AÇMA RANDEVUSU OLUŞTURMA

  DİPOS IV ile projeleriniz için gaz açma randevu talebi oluşturabilir, randevu talebiniz ile ilgili tüm süreçleri online olarak takip edebilirsiniz.

 • KONTROL

  Proje planları ile imalatını yaptığınız işlerinizin kontrollerini yapabilirsiniz.

DİPOS IV Nedir?

DİPOS IV Nedir?

Doğal gaz tasarım projelerinin dijital olarak gönderildiği, projenize ait tüm süreçleri takip edebileceğiniz, proje arşivi oluşturup, projelerinize ait tüm poliçe ve evraklarına erişebileceğiniz, projeleriniz için gaz açma randevusu talep edebileceğiniz ve randevu süreçlerini takip edebileceğiniz bir platformdur.

Detaylı incelemek için tıklayın.

DİPOS Nasıl Çalışır?

ZetaCAD programında projesini telif eden proje mühendisi, projesini ofisinde hatasız ve kolayca çizebilir, web üzerinden gaz dağıtım şirketine anında gönderebilir, normalde günlerce süren onay işlemini bir günde sonuçlandırmış olur. Böylece, firmaların ıslak imza atmak için gaz dağıtım şirketlerine gitmeye gerek kalmaz.

Detaylı incelemek için tıklayın.
DİPOS Nasıl Çalışır?
DİPOS IV Modülleri

DİPOS IV Modülleri

Dijital Gaz Açma Modülü: Onaylı proje için gaz dağıtım firmasından randevu talebi yapılarak sürek takvimlendirilir. Gaz dağıtım firmasının vereceği randevu sonrası müşteri ve firma SMS bildirimleri ile gaz açım tarihi hakkında bilgilendirilir ve randevu tarihinde gaz arzı sağlanarak süreç tamamlanır.

Proje ve Projeye Bağlı Dosyaların Arşivi: Hem proje firması hem de gaz dağıtım firması özelinde tutulan dijital proje arşivi geriye dönük projelere erişim imkanı sunmaktadır.

Web Proje Gönderimi: Yeni DİPOS IV ile artık projeler web üzerinden gönderiliyor ve taslak proje yapısı ile işinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Üstelik internet erişimi olan her platformdan proje gönderimi de yapılabilmektedir.

Detaylı incelemek için tıklayın.

DİPOS IV TEMEL YAPISI

Gaz dağıtım firmaları ve proje firmalarının iş akış süreçlerini hızlandıracak ve gaz dönüşüm işlemlerini kolaylaştıracak yeniliklerin bütünüdür.

 • DİJİTAL DOSYA YÖNETİMİ

  Proje ve gaz dönüşüm süreciyle ilgili gerekli tüm unsurlar dijital dosya altında toplanmıştır. Proje firması süreç içersinde manuel olarak herhangi bir kağıt evrakı imzalamak, takip ve teslim etmek zorunda değildir.

 • DİPOS IV ABYS İLETİŞİMİ

  DİPOS IV ABYS iletişimi ile proje telifi yapabilir, proje gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Gönderdiğiniz projelerinizi kontrol ederek, randevu takibini yapabilir ve tesisat kontrolünü sağlayabilirsiniz.

 • DİPOS IV TESİSAT KONTROL YÖNETİMİ

  DİPOS IV’ün imkanlarını kullanarak, gaz açma aşamasında kağıt proje gerekliliğini ortadan kaldırır. Gaz açma sürecinde, tesisat kontrol mühendisinin herhangi bir manuel dosya ya da projesini hazırlama sürecini ortadan kaldırır.

 • DİPOS RANDEVU İLETİŞİMİ

  Bir dosyanın anlık durumu ve gaz açma randevusu alabilecek niteliğe sahip olup olmadığı DİPOS IV’de online olarak takip edilir.

  DİPOS IV’te randevularınızı takip edebilirsiniz.
DİPOS, müşterilerin proje oluşturma sürecini dijital ortama taşır.Tekhnelogos

Altunizade mahallesi Mahiz İz caddesi No: 30/1 Üsküdar, İstanbul, Türkiye