DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

Türkiye’nin dört bir yanında doğal gaz kullanmaya başlamanın en temel yolu olan, proje telifinden gaz açımına kadar tüm projelendirme sürecini tamamen dijital platformda yürüterek iki gün gibi kısa bir sürede evinizde ısınmaya başlamanızı sağlayan bu dijital evrenle sizi tanıştıralım.

DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.
 • ZETACAD

  Güçlü bir proje tasarım ortamı ve onay sistemi ZetaCAD’de sizlerle.

  Kullanmaya Başla
 • WEBCAD

  İşinizi kolaylaştıracak teknolojik çözümler WebCAD’de sizleri bekliyor.

  Üye ol ve Giriş Yap
 • ZETAWEB

  Zetaweb iş hayatınızı kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak.

  Üye Ol&Giriş Yap
 • DİPOS IV

  DİPOS IV ile dijital ortamlarda hızlı ve güvenilir tesisat onayı.

  Giriş Yap&Uygulamayı İndir

Dipos Evreni Nedir?

Doğal gaz tesisatı projelendirme sürecinin, CAD programında proje çiziminden mobile cihaz ile tesisat kontrolüne kadar, baştan sona dijitalleşmesini sağlayan birçok yazılımın bir arada olduğu dijital bir evrendir.

Dipos Evreni Nedir?
Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylüyor

BUGEM MÜHENDİSLİK olarak; sürekli olarak programı geliştiren, müşteri sorunlarına odaklı, hızlı ve kesin çözümler sunarak bizleri düşünüp yenilikler sağladığı için t...

BUGEM MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

KARABİGA DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK olarak; daha hızlı ve verimli proje çizim fırsatı tanıyan ZetaCAD ailesine teşekkürü bir borç biliriz. İnovatif geliştirmeler ışığında ...

KARABİGA DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.

KDH MÜHENDİSLİK olarak; programın sürekli taleplere geliştirme ile cevap vermesi bizi güvende hissettiriyor. İletişim problemimizin olmaması ise en sevindirici kısmı...

KDH MÜHENDİSLİK
DİPOS Evrenine Hoş geldiniz.
Daha Fazla Yorum
Neyi Amaçlıyor?

Neyi Amaçlıyor?

Proje çizimlerinin e-imzalı olarak dijital ortamda arşivlenmesini ve gaz dağıtım kuruluşlarına gitmeden onaylanmasını sağlayarak, %95 kâğıt ve %80 zaman tasarrufu sağlayan DİPOS; tüm tesisat firmalarını teknolojiyle buluşturarak, verimlilik ve müşteri memnuniyetine katkıda bulunmaktadır.

Bu Evrende Nelerle Karşılaşırsın?

Bu dijital evren, doğal gaz tesisat mevzuatına göre hatasız proje çizimi sunan özel CAD programlarının yanı sıra dijital evrak yönetimi, sigorta sistemi ve mobile uygulaması ile dilediğiniz her yerden proje ve evraklarınıza ulaşmanızı sağlayan daha birçok teknolojiyi kullanımınıza sunmaktadır.

Bu Evrende Nelerle Karşılaşırsın?
ZetaCAD

ZetaCAD

ZetaCAD, kullanıcısına hatasız proje telif edebileceği güçlü bir proje tasarım ortamı sunar, bu ortamda kullanıcılar kendilerini yönlendiren yapay zeka destekli akıllı mühendislik araçları ile mimari plan ve tesisatı yerleştirerek proje ile ilgili tüm işlerin otomatik olarak tamamlanmasını sağlar.

Detaylı incele

WebCAD

WebCAD hatasız projeler üretebileceğiniz, projelerinizi web üzerinden giriş yaptığınız hesabınızla istediğiniz her yerde, şartnamelere uygun şekilde, çok hızlı ve pratik bir şekilde çizebileceğiniz, saklayabileceğiniz bir platformdur.

Detaylı incele
WebCAD
Zetaweb

Zetaweb

YENİ

Zetaweb ile projelerinizi web tarayıcısı üzerinden, geliştirilmiş çizim araçlarıyla tasarlamak çok kolay. Tüm işletim sistemlerinde kurulum yapmadan kullanabilir hatta bulut teknolojisi sayesinde projelerinize her yerden erişebilir ve takibini tek ekran üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik konut ve endüstriyel modülü arasında tasarım açısından bir fark bulunmadığı için projelerinizi oldukça rahat bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Detaylı incele

DİPOS IV

Dijital Proje Onay Sisteminin (DİPOS) e-imzalı proje onay döngüsünün tüm özelliklerinin yanında, doğal gaz proje çizim taslağıyla başlayan ve projenin her adımını online olarak yürütmenize imkan sağlayan yepyeni teknolojilerle daha hızlı ve daha geniş bir Dipos deneyimine hazır olun.

Detaylı incele
DİPOS IV
DİPOS, müşterilerin proje oluşturma sürecini dijital ortama taşır.Tekhnelogos

Altunizade mahallesi Mahiz İz caddesi No: 30/1 Üsküdar, İstanbul, Türkiye